За последний год, 4 из 7 поездок были в опазданием автобуса на очень длительно время 2+ часов. Каждый раз, даже если ты пытаешься сделать возврат средств за 2-3 часа до времени выезда(и за 5-6 часов д... Voir plus
Bien que nous ne vérifiions pas les affirmations individuelles, car les avis reflètent l’opinion personnelle des utilisateurs, certains avis sont accompagnés du statut « vérifié » lorsqu’il est possible de confirmer qu’une interaction avec l’entreprise a eu lieu. En savoir plus
Pour protéger l’intégrité de la plateforme, chaque avis, qu’il soit vérifié ou non, est analysé par notre logiciel automatisé 24 h/24 et 7 j/7. Il identifie et retire tout contenu qui enfreint nos conditions d'utilisation, y compris les avis qui ne se basent pas sur des expériences authentiques. Nous sommes conscients que nous ne pouvons pas tout détecter, et vous pouvez nous signaler tout élément qui aurait pu nous échapper. En savoir plus
Lisez les avis des autres
Ехала 17.02.26 из Киева до Кракова рейсом за маршрутом N3209 Мюнхен. Скористалася послугами Flixbus вдруге в Україні і дуже задоволена: 1. Адекватні, привітні водії, доносили всю важливу інфор... Voir plus
Flixbus najgori prijevoznik, čekao sam autobus 50 minuta, te sam bio primoran kupiti kartu za sljedeći, služba za korisnike im je užasna samo vas preusmjerava, a online pritužba samo dobivate lažne co... Voir plus
Маю лише одне питання до логістів Flixbus. Навіщо ви прокладаєте шлях від Варшавського аеропорту Шопен до Києва з двома пересадками? Особливо не зрозуміла перша зупинка на дві години в мальовничом... Voir plus
À propos de l'entreprise
Informations provenant de diverses sources externes
Tanie podróże autobusem FlixBus - 350 000 połączeń dziennie do około 2000 miast w 28 krajach. Kup bilet na FlixBusa online!
Coordonnées de contact
Etats-Unis
- flixbus.pl
Aucune trace de demande d’avis
Cette entreprise n’a pas invité ses clients à l'évaluer, donc les avis ne sont peut-être pas représentatifs.
N'a pas répondu aux avis négatifs
Comment cette entreprise utilise Trustpilot
Découvrez comment les avis de l’entreprise sont collectés, notés et modérés.
Les gens ont aussi consulté
Naprawcie gniazdka 😭
Nie miałem szansy do ładowania telefonu w jednym z rejsów, ale całkiem Flix jest 🫶🏻
Cancelled my bus 2 times without any…
Cancelled my bus 2 times without any justification and the one that came (2 hours after the supposed bus that I paid for) was late.
Zła informacja
Na balecie była napisana przesiadka w Vigo ( czas 5 min),;a okazało się że tym samym autobusem jechaliśmy dalej do Porto.
Nasza wysiadła i nerwy były zbędne.
Miła pomocna
Miła pomocna, obsługa, szybko sprawnie i na czas, polecam przejazdy FlixBus, z pewnością kolejny raz wybiorę się z nimi w podróż
czysto i planowe odjazdy
Ogólnie pojęta komunikacja i łamanie praw pasażerów
Kilka uwag, na początku dostęp do informacji ina stronach WWW i telefonicznych:
1. taka ścieżka telefonicznego biura obsługi klienta:
- akceptacja RODO - wiadomo,
- wybór języka- wiadomo
- wybór jednego z 3 tematów , lub "inne pytania"
- no i wybór "inne pytania" informuje, że wszystko jest na stronie WWW i rozłącza połączenie.
2. zgłaszanie "niebezpieczeństwa pasażerów" - fajnie , że przewidziano teoretycznie szybka ścieżke do zgłaszania incydentu ,.... niestety nie jest szybka i prowadzi przez wiele niepotrzebnych "informacji" do standardowej kolejki do konsultanta.
3. ścieżka na stronie WWW w sprawie przekazania opini , "cytat ze strony " Twoja opinia pomoże nam udoskonalić nasze usługi."
- Przejdź do sekcji "Twoja opinia" na naszej stronie pomocy ( link).
na tej stronie mamy kilka opcji , w jakiej sprawie chcemy zostawić opinię , m.in:
- Inne - Twoja opinia - Chcę przesłać opinię lub komentarz na temat mojej podróży. Gdzie mogę to zrobić?
i gdzie przekierowuje nas link? ponownie do strony instrukcji :
- Przejdź do sekcji "Twoja opinia" na naszej stronie pomocy ( link).
.... i tak w koło zegara.
4. Próbuję wysłać informacje przez dostępny na stronie formularz "porozmawiaj z ekspertem", niestety z powodu, że: "e-mail powinien składać się z mniej niż 40 znaków" wysłać nie mogę. Dodam, że podany adres nie przekracza 15 znaków. błąd na stronie www zgłoszony przez massenger i ponoć naprawiony: "Przepraszamy za błąd na naszej stronie internetowej www, która już działa poprawnie."
EDIT: nie naprawiono , sprawdziłem i błąd występuje nadal, nie przewidziano 4 literowej domeny adresu
5. proces reklamacyjny - zgłaszasz roszczenie z konkretnego pkt. regulaminu, dostajesz negatywne odpowiedzi z argumentacja dotyczącą całkowicie innego powodu - całkiem od czapy.
Pytam o "prawo do pomocy" określone w regulaminie,dostaje odpowiedź, "nie należy mi się zwrot za bilety". Odpowiadam, że nie chce żadnego zwrotu , tylko pytam o przysługująca mi pomoc z konkretnego art. i pkt.regulaminu - ponownie otrzymuję: "nie należy się zwrot za bilety". Po raz kolejny odpowiadam: nie o to wnoszę - "NIE CHCĘ ŻĄDNEGO ZWROTU ZA BILETY" - a oni dalej swoje. - jak długo jeszcze? nie wiem.
O to, że połączenie miał duże spóźnienie, nie wystawiałbym negatywnej opinii, mam świadomość jakie mogą być realia i przypadki w przewozie,... ale ignoranctwa i łamania praw pasażera nie potrafię zrozumieć i przyjąć.
Nie wspomnę o świadomym wprowadzaniu w błąd w sprawie praw pasażerów.
Misleading information provided
I missed my bus due to improper and misguided information provided on your application. It did not clearly provide me the platform number which made me miss my bus. This is clearly a fault of your system and I expect a full refund for my unused ticket. I wouldn’t be so pissed off if it had only happened to me, but there were about 3 more people who missed their bus due to the wrong information.
Doskonała cena
Doskonała cena, możliwość zarezerwowania konkretnego miejsca, wygodne siedzenia
NEVER EVER!!!! RUN AWAY from FlixBus!
Awful service and support.
We bought 2 tickets from Vilnius 22.45 to Warsaw (night trip) and came to wait for a bus 20 mins in advance. After 30mins delay we started thinking that something goes wrong. After +-1.5 hours (00.05) of waiting, another (next) bus came to pick up their passengers and we started asking what's goig on, no message, no support or announcement from Flixbus. We were fully frustrated what to do,but thanks to these drivers they said 100% not to wait and find another bus to leave Vilnius. If the bus hasn't come, it won't come.
We sat at the stop and started looking for Lux Express MORNING tickets understanding that our working days are totally ruined, we won't go away until morning. And it was no chance to get any online call center to ask or track.
OKAY
We take Lux Express in the morning.... and SMS ABOUT CANCELLATION FROM FLIXBUS arrives only at 9-10am THE NEXT DAY. And also an email.
IS IT NORMAL????
What if it was winter and -25 or it was a pregnant woman waiting to go, or a mother with small kids??
NO MESSAGE ABOUT CANCELLATION??
NOTHING IN THE MOBILE APPLICATION????
WILL YOU REFUND OR COMPENSATE OUR TAXIS AND WORKING DAYS, FlixBus?? And our hyperthermia (1 person was out for next 3 days and the second got a cold sore as a result)????
This service is even lower than 1 star. You deserve -5 at least.
DO NOT USE THIS SERVICE!!
I CAN PROVIDE ALL SCREENS AND VIDEOS WITH DATES that it's not a lie.
KOSZMAR KOSZMAR I JESZCZE RAZ KOSZMAR
KOSZMAR KOSZMAR I JESZCZE RAZ KOSZMAR. POD TĄ FIRMĄ W AJENCJI JEZDZĄ POLSCY KIEROWCY Z POLSKICH MAŁYCH FIRM , BUS ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ W POZNANIU PRZEZ ZŁY STAN TECHNICZNY , KOLEJNY MIAŁ BYC ZA 170min I POTEM PO 150 MINUTACH -TAK WYNIKA Z TRESCI SMS TEJ FIRMY. AUTOKAR JECHAŁ ZE ŚWINOUJŚCIA DO PRAGI , JA TYLKO Z PONANIA DO WROCŁAWIA , WIEKSZOSC LUDZI BYLA WSCIEKŁA I WYSIADŁA Z AUTOKARU I TAK JAK JA POSZŁAM NA POCIĄG. ALE TO NIE WSZYSTKO ., TA FIRMA NIE ZAMIERZA ODDAĆ MI PIENIĘDZY O CO PROSZE OD MIESIACA . UPIERAJA SIE ZE BYŁ BOARDING , KIEDY GO NIE BYŁO !!! I MÓGŁAM POCZEKAC NA KOLEJNY AUTOBUS , BO PRZYJECHAŁ WCZESNIEJ NIZ NAPISALI W SMS CZYLI NIE PO 3 GODZINACH TYLKO PO GODZINIE. TA NIEMIECKA FIRMA POWINNA ZNIKNĄĆ Z POWIERZCHNI POLSKI. SPRAWE ZGŁASZAM DO PAYPALA I JAK TO NIE POMOZE BEDĘ CINĄC ICH NA MAXA. 50 ZŁ JEDNA OSOBA , WYOBRAŹCIE SOBIE TAKICH 1000 OSÓB I ILE ZARABILI ZŁODZIEJE BO KTOŚ MACHNAŁ RĘKĄ. NIE ODPUSZCZAJCIE SZWABOM NAWET JEDNEJ ZŁOTÓWKI. TO FRAUDBUS A NIE FLEXIBUS.
DLA MNIE JAKO PASAŻERA TO Flixbus jest…
DLA MNIE JAKO PASAŻERA TO Flixbus jest najlepszym przewoźnikiem m
Krakow - Rabka i z powrotem
Jestem bardzo zadowolony
Jestem bardzo zadowolony. Autobus był na czas. Mimo upału w środku pojazdu przyjemny chłód. Płynna jazda.
Rafał z Barlinka
Dobra cena i komfort podróży mimo że był korek i dojechałem do celu z 40 minutowym opóźnieniem.
Miła obsługa
Miła obsługa, przejazd bez opóźnień . Mogę z czystym sumieniem polecić .
L’expérience Trustpilot
Tout le monde peut écrire un avis Trustpilot. Les auteurs d'avis peuvent les modifier ou les supprimer à tout moment et les avis sont affichés tant que les comptes utilisateurs respectifs sont actifs.
Les entreprises peuvent utiliser nos invitations automatiques pour collecter des avis. Ils sont accompagnés du statut « Vérifié » pour indiquer qu'il s'agit d'expériences authentiques.
En savoir plus sur les différents types d'avis.
Nous avons des personnes dédiées et des technologies intelligentes pour nous aider à protéger notre plateforme. Découvrez comment nous combattons les faux avis.
En savoir plus sur le parcours des avis sur Trustpilot.
La vérification permet de s'assurer que des personnes réelles écrivent les avis que vous lisez sur Trustpilot.
Offrir des incitatifs en échange d'avis ou demander des avis de manière sélective peut fausser le TrustScore, ce qui va à l'encontre de nos conditions d'utilisation.








