Tym razem 🤣🤬 Za każdym razem te wasze śmieszne koleje regionalne dają dupy po całości. Nie zdarzyło sie aby jakikolwiek pociag regionalny dojechał zgodnie z rozkładem. Albo weźcie tam ogarnijcie j... Voir plus
Bien que nous ne vérifiions pas les affirmations individuelles, car les avis reflètent l’opinion personnelle des utilisateurs, certains avis sont accompagnés du statut « vérifié » lorsqu’il est possible de confirmer qu’une interaction avec l’entreprise a eu lieu. En savoir plus
Pour protéger l’intégrité de la plateforme, chaque avis, qu’il soit vérifié ou non, est analysé par notre logiciel automatisé 24 h/24 et 7 j/7. Il identifie et retire tout contenu qui enfreint nos conditions d'utilisation, y compris les avis qui ne se basent pas sur des expériences authentiques. Nous sommes conscients que nous ne pouvons pas tout détecter, et vous pouvez nous signaler tout élément qui aurait pu nous échapper. En savoir plus
Lisez les avis des autres
Jak zwykle po dobrym dniu kontakt z jaką kolwiek państwową instytucja psuje cały dobry humor. Dziś PKP, jedno z najgorszych w Polsce rzeczy jakie utrzymujemy z naszych podatków a działa tak jak by teg... Voir plus
Głuchołazy Zdrój jedyne miasto turystycz ne na opolszczyznie,które posiada dzienne kolejowe połączenie z Czechami natomiast nie posiada dziennego połączenai nawet że stolicą województwa z Opolem ,KKoż... Voir plus
Pociągi często się spozniają Klimatyzacja często nie działa Brak WiFi Ceny w Wars są bardzo wysokie W piątek pojechałem do Lublina. Coś się stało z lokomotywą. Po godzinie oczekiwania ogłosil... Voir plus
Aucune trace de demande d’avis
Cette entreprise n’a pas invité ses clients à l'évaluer, donc les avis ne sont peut-être pas représentatifs.
Comment cette entreprise utilise Trustpilot
Découvrez comment les avis de l’entreprise sont collectés, notés et modérés.
Dramat co chwilę większe opóźnienie ale…
Dramat co chwilę większe opóźnienie ale to w PKP patologiczna norma !!!
Brud i smród
Toalety w pociągu brudne, zero obsługi sprzątającej, o papierze zapomnij. Pociągi stare, śmierdzące, nie wspominając o braku internetu. Dramat
Więcej niż regularne zmiany rozkładu
Zmiany kursowania pociągów na tyle regularne, że nie da się nic zaplanować, a kiedy już się zaplanuje to trzeba się liczyć z kolejną zmianą o kilka minut która pokrzyżuje wszystkie plany i zmusi do ponownego dostosowywania się do nowych godzin kursowania pociągów.
Linia Kraków Wrocław
Jeździłam sporo trasą Kraków Warszawa, a od roku Kraków Wrocław. Do dzisiaj. Więcej moja noga w tym rzęchu nie postanie. Smród, brud i ubóstwo. Nieuprzejma obsługa (w większości). Konduktorzy jakby musieli się nad ludźmi znęcać przy każdym najmniejszym problemie. Linia Wrocław Kraków zawsze ma opóźnienia. Wentylacja w tych pociągach to raczej mit. Grzeją na chama bez kontroli temperatury, ciężko oddychać. A żeby siedzieć w tym starym Warsie to już naprawdę trzeba być desperatem tak tam śmierdzi. Ostatnio wzięłam się na sposób i zaczęłam maseczkę nakładać przed wejściem do pociągu. Ale nawet to nie wystarczy gdy dusisz się w pociągu nawet bez maseczki. Dziś trafiłam na pociąg w którym żadnego okna się nie dało uchylić. Ani w moim przedziale 1 klasy, ani w żadnej toalecie, prawie zemdlałam od jakości tego powietrza i siedzę w przedziale dla niepełnosprawnych - przy jedynym otwieranym oknie. Konduktor powiedział że są zablokowane bo klimatyzacja działa. No ekstra. Pierwsza klasa. Naprawdę więcej sobie tego już nie zrobię. A wspomnę jeszcze, że miałam bilet na 18:15, ale był spóźniony i nawet nie wyświetlano go na peronie aż do 18:45, o której to wsiadłam do innego - bo oto nadjechał Przemyśl z 17:15. Czyż nie uroczo? A ponieważ wszyscy na peronie byliśmy zdezorientowani brakiem jakiejkolwiek informacji o tym że w ogóle ten Kraków ma nadjechać - spytałam konduktorki dlaczego nie ma żadnych informacji. I wiecie co? - bo Belgia im nie wyświetla - ach, no to teraz wszystko jasne! I i tak dobrze że nie kosmici. I dodam że Konduktor którego prosiłam o pomoc z otwarciem okna olał mnie mówiąc że zaraz przyjdzie. Dopiero jak po niego drugi raz przyszłam roztrzęsiona i zapłakana - a oczywiście siedział sobie spokojnie w swej kajucie - to ruszył do mojego wagonu nie szczędząc mi opryskliwosci. Zrehabilitował się chyba dopiero gdy zobaczył że rzeczywiście tam się wejść nie da do mojego przedziału, okna żadnego nigdzie otworzyć, a ja na serio już mdlejąca i zalana potem - i znalazł mi to jedno okno. Korzystanie z tych pociągów wymaga wyzbycia się ludzkiej godności. O - właśnie mam info że pociąg ma opóźnienie 92 minuty.
To co teraz wyprawiają w pkp to po…
To co teraz wyprawiają w pkp to po prostu dramat! Po zmianie pociągów, nie dosc że zabrali pociag przez kuznie , raciborz itd. To jeszcze opóźnienia są ponad godzinne , pani zapowiadającej pociagi wogole się nie rozumie co mówi .... jeden wielki dramat
This goes to PKP Intercity
This goes to PKP Intercity: Website is really bad. To buy a ticket there is a nightmare. I have selected an option, they change it without me knowing it.... I found out looking on the ticket. Now I cannot change the ticket. I am very angry.... They put options which don't exist.... really disappointing... Someone is doing bad job there. Hope the same happens to the person which did this website - he/she/them should know what a pain in the ass is giving to others.
PKP to jeden wielki szwindel
PKP to jeden wielki szwindel, kolejne państwo w państwie. Oddzielne prawa na zniżki. Trzeba specjalne mieć od pkp. Kto tym zarządza, jakaś grupa ograniczona umysłowo. Daleko Polsce nie tylko do Europy ale nawet i do Polski ... Uwłaczanie nazwie PKP, obecnie przez to ci jest nie powinno być używane ...
Smartfonowe czasy bezmyślnych istot ...
Piach
Szczerze mówiąc szybciej dojechałbym rowerem z Katowic do Nowego Yorku niż dotarł pociągiem z Katowic do Poznania. Dzień bez opóźnienia to dzień stracony.
Pociągi często się spozniają
Pociągi często się spozniają
Klimatyzacja często nie działa
Brak WiFi
Ceny w Wars są bardzo wysokie
W piątek pojechałem do Lublina. Coś się stało z lokomotywą. Po godzinie oczekiwania ogłosili, że na rozwiązanie problemu trzeba poczekać jeszcze około dwóch godzin. Po tej informacji postanowiłem nie czekać i pojechałem dalej innym środkiem transportu. Skończyło się na tym że spóźniłem się na spotkanie.
Słaba strona
Nawet nie jest tak źle jak chodzi o spóźnienia ostatnio, z moich doświadczeń، ale nadal stronka twierdzi, że mam ją otwartą w innej karcie i się psuje. No i powinno być więcej opcji Warszawa-Rzeszow, przecież to strategiczne i ważne miasto wojewodzkie
Porażka
Porażka.
Dziś czekałam do 00:30 żeby kupic 2 bilety w przedziale sypialnym dwuosobowym, to samo zrobił mój brat ponieważ potrzebowaliśmy 2 przedziały sypialne dwuosobowe. Po wpisaniu danych ja mogłam kupić bilet a brat już nie bo była informacja że bilety zostały wyprzedane. Wszystko trwało 30 sekund a biletów już nie było. Nie rozumiem czemu na trasie Przemyśl - Świnoujście jest tak mało dostępnych przedziałów sypialnych, oczywiście nie wliczając kuszetki bo tym nie byłam zainteresowana!
Nie ma gorszego przewoźnika kolejowego…
Nie ma gorszego przewoźnika kolejowego w Europie niż PKP z uwagi na tabor, czas dojazdu itd.
Pathetic at best
App is really bad, website also super unfriendly user experience. Trains are ALWAYS late, literally always. In my 4 years of taking the train in Poland they were on time maybe once or twice… a true S H I T show!
Głuchołazy Zdrój jedyne miasto…
Głuchołazy Zdrój jedyne miasto turystycz ne na opolszczyznie,które posiada dzienne kolejowe połączenie z Czechami natomiast nie posiada dziennego połączenai nawet że stolicą województwa z Opolem ,KKożlem,przed latami mniał dzienne i codziennie z Katowicami,warto to zmienić mamy przecież XXI WIEK WSTYD DLA PKP.
Tabor z roku na rok coraz lepszy
Tabor z roku na rok coraz lepszy, serwis i obsługa klienta także. Jedynie spóznienia to dramat.
Good if you catch the right one
Punctual, clean, comfy. Easy to book at stations. Trains fast, very clean and very comfortable ... if you catch the right one
16 lat pracy setek specjalistow
16 lat pracy setek specjalistow, dziesiatek programistow, wszystko by odtworzyc orginalny klimat zakupu biletu przy okienku w latch 70 w twojej przegladarce! Niesamowite doznania zapewnia opcja petenta proszacego, niezwykle zawily system formularzy, zasad dot znizek i generalnie ux kosmiczny, jakby istoty z innej planety mialy to obslugiwac. Dziwne ze ludzie za to placa z podatkow i nie rwą bruku z oburzenia. Kupowanie biletow PKP to koszmar.
Andate in autobus
Pulizia discutibile. Personale non proprio cortese. I treni sono degli anni 80....
Gradini alti e pericolosi e un brutto odore all'interno dei vagoni come se non fosse effettuata pulizia da chissà quanto tempo...
Da prendere solo se non si hanno alternative.
Eccheste'......
Meglio un autobus....
App and website doesn`t work at all
App and website doesn`t work at all, rubbish!
Charges € 10.99 for Szczecin
Unreasonable prices
Charges € 10.99 for Szczecin - Pasewalk, the other way Deutsche Bahn only charged € 2,50. The only way to buy a ticket is PKP intercity on the polish side og the border
L’expérience Trustpilot
Tout le monde peut écrire un avis Trustpilot. Les auteurs d'avis peuvent les modifier ou les supprimer à tout moment et les avis sont affichés tant que les comptes utilisateurs respectifs sont actifs.
Les entreprises peuvent utiliser nos invitations automatiques pour collecter des avis. Ils sont accompagnés du statut « Vérifié » pour indiquer qu'il s'agit d'expériences authentiques.
En savoir plus sur les différents types d'avis.
Nous avons des personnes dédiées et des technologies intelligentes pour nous aider à protéger notre plateforme. Découvrez comment nous combattons les faux avis.
En savoir plus sur le parcours des avis sur Trustpilot.
La vérification permet de s'assurer que des personnes réelles écrivent les avis que vous lisez sur Trustpilot.
Offrir des incitatifs en échange d'avis ou demander des avis de manière sélective peut fausser le TrustScore, ce qui va à l'encontre de nos conditions d'utilisation.








