firma wystawia piękne sukienki ,widać dobre materia ly ,a przysyłają szmaty ,których wzorów nawet nie wystawiają na swoich stronach.nie kupujcie ludzie absolutnie takich rzeczy.ponadto zwrócić daną rz... Voir plus
Bien que nous ne vérifiions pas les affirmations individuelles, car les avis reflètent l’opinion personnelle des utilisateurs, certains avis sont accompagnés du statut « vérifié » lorsqu’il est possible de confirmer qu’une interaction avec l’entreprise a eu lieu. En savoir plus
Pour protéger l’intégrité de la plateforme, chaque avis, qu’il soit vérifié ou non, est analysé par notre logiciel automatisé 24 h/24 et 7 j/7. Il identifie et retire tout contenu qui enfreint nos conditions d'utilisation, y compris les avis qui ne se basent pas sur des expériences authentiques. Nous sommes conscients que nous ne pouvons pas tout détecter, et vous pouvez nous signaler tout élément qui aurait pu nous échapper. En savoir plus
Lisez les avis des autres
Dałabym zero jakby było można. Złodzieje sprzedają szmaty tragicznej jakości za duże pieniądze. Szmate te można zwróci ale swój koszt do ... Chin co jest kosztem ponad 100 zl a i to nie wiadomo czy... Voir plus
Zdecydowanie odradzam zakupy! Totalne oszustwo.Jakość ubrań jest dramatycznie niska – materiały są sztuczne, tandetne i zupełnie niezgodne z opisem oraz zdjęciami na stronie. Najgorszy jest jednak pro... Voir plus
Jakość towaru znacząco odbiega od przedstawionego na zdjęciu i opisu, w którym informują, że cechuje go najwyższa jakość. Cena nieadekwatna do jakości. Koszt zwrotu do Chin niestety przekracza cenę pr... Voir plus
Aucune trace de demande d’avis
Cette entreprise n’a pas invité ses clients à l'évaluer, donc les avis ne sont peut-être pas représentatifs.
Comment cette entreprise utilise Trustpilot
Découvrez comment les avis de l’entreprise sont collectés, notés et modérés.
Dałabym zero jakby było można
Dałabym zero jakby było można. Złodzieje sprzedają szmaty tragicznej jakości za duże pieniądze. Szmate te można zwróci ale swój koszt do ... Chin co jest kosztem ponad 100 zl a i to nie wiadomo czy oddadzą pieniądze.
Omijać szerokim łukiem i zgłaszać na policje.
Jedno wielkie oszustwo !!!
Jedno wielkie oszustwo !!!! Zamawiasz bawełnę a dostajesz z Chin ordynarny, najgorszej jakości poliester.
Nigdy więcej - zdecydowanie nie polecam.
Oszuści
Oszuści! Wysyłka z Chin. Od dwóch tygodni ani wzrotu pieniędzy o które proszę i anulowanie paczki ktora niedojechala do mnie!!!
Zaczęli kombinować jak zwykle zaraz po…
Zaczęli kombinować jak zwykle zaraz po zakończeniu zamówienia i opłaceniu go. Po 10 dniach dalej cisza. Niestety wstawiają też spreparowane dobre opinie, na których się oparłam składając zamówienie i zaufałam tej bandzie. Ostrzegam NIE ZAMAWIAJCIE!!!!!
sukienka którą wysłała firma krzak
firma wystawia piękne sukienki ,widać dobre materia ly ,a przysyłają szmaty ,których wzorów nawet nie wystawiają na swoich stronach.nie kupujcie ludzie absolutnie takich rzeczy.ponadto zwrócić daną rzecz można tylko na adres w chinach ,co oczywiście wiąże się z ksztami ok.150 zł ,a sukienka 175
Jakość towaru znacząco odbiega od…
Jakość towaru znacząco odbiega od przedstawionego na zdjęciu i opisu, w którym informują, że cechuje go najwyższa jakość. Cena nieadekwatna do jakości. Koszt zwrotu do Chin niestety przekracza cenę produktu. Ale nie przeczytałam przed zakupem punktu - polityka zwrotów. Nauczka na przyszłość
Zdecydowanie odradzam zakupy
Zdecydowanie odradzam zakupy! Totalne oszustwo.Jakość ubrań jest dramatycznie niska – materiały są sztuczne, tandetne i zupełnie niezgodne z opisem oraz zdjęciami na stronie. Najgorszy jest jednak proces zwrotu. Sklep każe odsyłać towar na własny koszt do Chin, co kosztuje krocie, a i tak nie oddają pieniędzy! Mimo odesłania paczki i kontaktu z mojej strony, środki nigdy nie wróciły na moje konto, a kontakt się urwał. Trzymajcie się od tego butiku z daleka, szkoda nerwów i pieniędzy!
Lena Warszawa złodzieje i oszuści
Garnitur za 165 zł to ścierka z poliestru, nie obrażając szmaty, bo te bawełniane spełniają swoje funkcję, a ta plastikowa ścierka nie ma żadnych. Kolor nie ten , rozmiar nie ten, brak zwrotów, 10% wartości zwrócą i mam zasadić drzewo. Reklamację prowadzi oczywiście Pani Anna Kowalska, zapewne z Warszawy ... Najśmieszniejsze jest to, że mieszkam koło Centrum chińskiego w Wólce Kosowskiej Nadarzyna i szerokim łukiem te toksyczne produkty. Zgłosił ktoś to du rzecznika konsumenta? Udało sie komuś odzysakć całą kwotę, negocjować czy nawet te 10%?
Banda oszustów
Banda oszustów. Kreują się na polski butik, a sprzedają chiński szajs za duże pieniądze. Już lepsze ciuchy można kupić w lumpeksie.
Totalne dno Nie kupować UWAGA
Totalne dno, oszustwo dostaliśmy nie ten rozmiar, nie ten kolor, a wymiana, zwrot do Chin na własny koszt xD Nie kupować
Oszustwo
Oszustwo. Nie zgadza się nic, począwszy od czasu dostawy po jakość/ wygląd produktów. Zwrot możliwy, jednak tylko prosto do Azji i na koszt kupującego.
Jedna wielka farsa!
Sprawa godna rzecznika praw konsumenta.
Dlaczego nazywają się polską firmą?
Dlaczego nazywają się polską firmą?
Jak importują z Chin.!!!
Dlaczego nie odpowiadają na maile.
Ostrzegam wszystkich przyszłych klientów przed zakupami w tej firmie.
Zamiast sukienek przyszła jakaś piżama…
Zamiast sukienek przyszła jakaś piżama przypominająca "szmate do podłogi" obiecano mi zwrot pieniędzy ale do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam. Obsługa nawet nie odpisuje już na maile. Jedno wielkie oszustwo!
Jak widać nabrali starego wyge
Jak widać nabrali starego wyge. Normalnie kazda firmę sprawdzam, tym razem zamowiłem na prosbe żony bo jej sie podobała oferta. Niestety zgodnie z tym co napisali poprzednicy doswiadczeni kontaktem z ta lewą firma dodam, ze amerykanska sprzedająca produkty z chin jest żaden, napisali po 3 dniach, ze jest opoznienie, wysłali link do przewoznika a tam widnieje od tygodnia, ze nie podjęte.
Odradzam zakupy w tym sklepie - oszustwo
Odradzam zakupy w tym sklepie. Sukienka ładna ale za mała, nie ma szans żeby zwrócić towar, korespondencja chyba z botem; za każdym razem to samo odpisywali. Finalnie, informują aby w trosce o środowisko zostawić sobie towar a oni zwrócą 10% wartości. Porażka. Magazyn mają gdzieś w Chinach. Nie ma szans na wymianę lub zwrot
Ostrzeżenie przed zakupami w firmie Lena Warszawa
Towar bardzo złej jakości.Zwrotu można dokonać ale towar należy odesłać do Chin.Adres zwrotny jest podawany przez firmę Lena Warszawa po zarejestrowaniu chęci zwrotu towaru.Koszt przesyłki przekracza wartość zwróconego towaru.
Oszustwo!!
Oszustwo!!! Definitywnie nie polecam zakupów w tej firmie. Sukienka, która przyszła to chiński bubel z polyestru.
Są oszustami jak można tak ludzi…
Są oszustami jak można tak ludzi oszukiwac wysyłać jakieś tanie szmaty za takie pieniądze. Jak się pisze o adres zwrotu wymyślają że moga wymienić rozmiar albo 10% zwrotu pieniędzy.
Totalne oszustwo
Zgadzam się z powyższymi opiniami. Totalne oszustwo. Piszą, że likwidują sklep w Warszawie, którego pewno nigdy nie było, a towar jest wysyłany z Chin. Nie polecam!!! Jak można tak perfidnie kłamać i oszukiwać.
L’expérience Trustpilot
Tout le monde peut écrire un avis Trustpilot. Les auteurs d'avis peuvent les modifier ou les supprimer à tout moment et les avis sont affichés tant que les comptes utilisateurs respectifs sont actifs.
Les entreprises peuvent utiliser nos invitations automatiques pour collecter des avis. Ils sont accompagnés du statut « Vérifié » pour indiquer qu'il s'agit d'expériences authentiques.
En savoir plus sur les différents types d'avis.
Nous avons des personnes dédiées et des technologies intelligentes pour nous aider à protéger notre plateforme. Découvrez comment nous combattons les faux avis.
En savoir plus sur le parcours des avis sur Trustpilot.
La vérification permet de s'assurer que des personnes réelles écrivent les avis que vous lisez sur Trustpilot.
Offrir des incitatifs en échange d'avis ou demander des avis de manière sélective peut fausser le TrustScore, ce qui va à l'encontre de nos conditions d'utilisation.








