Zamówienie złożone 18 stycznia, przesyłka dociera po dwóch miesiącach, pomimo regulaminowego czasu na samej stronie sprzedawcy maksymalnie 2 tygodni. W międzyczasie żadnego kontaktu ze sprzedawcą, bra... Voir plus
Bien que nous ne vérifiions pas les affirmations individuelles, car les avis reflètent l’opinion personnelle des utilisateurs, certains avis sont accompagnés du statut « vérifié » lorsqu’il est possible de confirmer qu’une interaction avec l’entreprise a eu lieu. En savoir plus
Pour protéger l’intégrité de la plateforme, chaque avis, qu’il soit vérifié ou non, est analysé par notre logiciel automatisé 24 h/24 et 7 j/7. Il identifie et retire tout contenu qui enfreint nos conditions d'utilisation, y compris les avis qui ne se basent pas sur des expériences authentiques. Nous sommes conscients que nous ne pouvons pas tout détecter, et vous pouvez nous signaler tout élément qui aurait pu nous échapper. En savoir plus
Lisez les avis des autres
Nie polecam, czekałem na przesyłkę z winami miesiąc, zamówiłem 14 butelek, zapłaciłem, otrzymałem 7 butelek. Wysłałem około 6 maili, nikt na maile nikt nie odpowiada, nikt nie zwrócił pieniędzy. NIE... Voir plus
Sunt niste excroci!!! Am platit o comanda in 18 mai, 2026 si pana astazi nu au onorat-o!!! Telefoanele sunt fie inchise, fie nu raspunde nimeni!
Zamówiłem kilka dni temu karton prosecco. Kontakt z firmą praktycznie nie istniał, ale paczka dotarła w idealnym stanie po 4 dniach. Współpracują z międzynarodowym kurierem – FedExem – i kierowca powi... Voir plus
Aucune trace de demande d’avis
Cette entreprise n’a pas invité ses clients à l'évaluer, donc les avis ne sont peut-être pas représentatifs.
Comment cette entreprise utilise Trustpilot
Découvrez comment les avis de l’entreprise sont collectés, notés et modérés.
Sunt niste excroci!!!
Sunt niste excroci!!!
Am platit o comanda in 18 mai, 2026 si pana astazi nu au onorat-o!!!
Telefoanele sunt fie inchise, fie nu raspunde nimeni!
minęło 5 tygodni i nie ma zamówienia…
minęło 5 tygodni i nie ma zamówienia ani kontaktu z firmą. nie polecam!
Zamówienie OK
Zamawiając whisky nie zwróciłem uwagi, że firma znajduje się w Rumunii. Potwierdzam, że kontakt z firmą jest trudny. Zamówienie otrzymałem 18 dni od jego złożenia. Ceny około 30% niższe niż w polskich sklepach. Na butelkach rumuńskie banderole. Około 8 dni przed dostawą zistało udostępnione śledzenie przesyłki. Przesyłkę przekierowałem do paczkomatu i tam odebrałem.
Brak kontaktu opóżniona przesyłka
Zamówienie złożone 18 stycznia, przesyłka dociera po dwóch miesiącach, pomimo regulaminowego czasu na samej stronie sprzedawcy maksymalnie 2 tygodni. W międzyczasie żadnego kontaktu ze sprzedawcą, brak potwierdzenia złożenia zamówienia, brak odpowiedzi na maile itd. Byłem zaskoczony, że przesyłka w ogóle dotarła, bo myślałem już że to oszustwo i uruchomiłem charge back w banku. Na plus- przesyłka solidnie zapakowana i wszystko zgodnie z opisem. Nie rozumiem postępowania firmy, bez poprawy komunikacji nie wróżę sukcesu. Jeżeli ktoś ma czas na takie nerwy, to polecam, ja już chyba sobie odpuszczę.
Zamawiam regularnie
Zamawiam regularnie, głównie wina i czasem coś mocniejszego na prezent. Strona przejrzysta, łatwo coś wybrać nawet jak człowiek nie jest znawcą. Ceny w porządku jak na Warszawę, a przesyłka dochodzi bez problemu. Obsługa też bardzo pomocna – raz doradzili mi świetną butelkę do steka.
11 lutego zrobiłem zamówienie na 3…
11 lutego zrobiłem zamówienie na 3 butelki Vecchia Romagna 1l 13 lutego potwierdzili zamówienie dzisiaj jest 20 luty i brak kontaktu.NIE POLECAM OMIJAĆ
Bardzo dobra obsługa i świetny wybór…
Bardzo dobra obsługa i świetny wybór win. Paczka przyszła solidnie zapakowana, wszystko dotarło w całości. Wina smaczne i w dobrej cenie. Zdecydowanie polecam.
Ogólnie bardzo w porządku
Ogólnie bardzo w porządku. Realizacja zamówienia trochę trwała, ale wszystko było jasno opisane. Kurier wysyłał regularne aktualizacje, więc wiadomo było, co się dzieje z paczką. Wina smaczne, zgodne z opisem. Chętnie zamówię ponownie.
Zamówienie dotarło bez problemów
Zamówienie dotarło bez problemów. Czas dostawy był zgodny z informacją na stronie, a po wysyłce dostawałem powiadomienia od kuriera. Wina były bardzo dobrze zapakowane i dotarły w idealnym stanie. Jakość zdecydowanie na plus.
Zamówienie złożone 13 grudnia~
Zamówienie złożone 13 grudnia~. Do tej pory (29 styczen) nadal brak jakiegokolwiek odzewu. Widnieje tylko caly czas "processing" i brak odpowiedzi na liczne maile.
Firma krzak nie polecam
Towar opłacony, cena dużo korzystniejsza niż u konkurencji ale co z tego jak Towaru nie otrzymałem. Firma krzak omijać szerokim łukiem.
Whisky nie dotarlo
Zamówienie z 17 grudnia na 3 butelki whisky. 6 tygodni a do dziś żadnej informacji ani przesyłki.
Zamówiłem 12 butelek 13 grudnia 2025
Zamówiłem 12 butelek 13 grudnia 2025, nie otrzymałem mimo deklaracji (10dni)
Nikt nie odbiera telefonu podanego na stronie
Nikt nie odpowiada na formularz kontaktowy
Nie polecam
Nie polecam, czekałem na przesyłkę z winami miesiąc, zamówiłem 14 butelek, zapłaciłem, otrzymałem 7 butelek. Wysłałem około 6 maili, nikt na maile nikt nie odpowiada, nikt nie zwrócił pieniędzy. NIE WARTO. NIE WARTO. Firma jest zarejestrowana w inkubatorze, jest jednoosobowa i jedyne co w niej działa sprawnie, to strona i płatność. Żadnej odpowiedzialności za przesyłkę, ale najgorszy jest kontakt lub jego brak.
Not recommendable
I ordered and paid for 3 bottles of Leyenda rum as a set. I received 2… I wrote them a few times and got no answer. Not a nice experience.
Złodzieje
Zamówiłem i zapłaciłem.
Zero odzewu. Zero informacji o statusie przesyłki. Firma kogucik nastawiona tylko na wpłatę. Jakikolwiek kontakt jest nieosiągalny. Nic nie kupujcie bo stracicie tylko pieniądze.
Dramat
Dramat, oszuści, towar zamówiony we wrześniu a nic nie przyszło do dzisiaj, strona widmo, nie kupować tam niczego !! zero kontaktu, telefon nie odpowiada, na maila też cisza. Nie dajcie się oszukać !! sprawa zgłoszona na policję
This company does not answer calls or…
This company does not answer calls or emails does not send the orders that I have paid for, i feel totally scammed.
Mija miesiąc jak wysłałem im kasę
Mija miesiąc jak wysłałem im kasę , prawie 1000 PLN za kilka butelek whisky. Nie ma kasy, nie ma kontaktu, nie ma odpowiedzi. Apeluję, żeby coś z tym zrobić, bo to złodziejstwo jest. Proszę o interwencję
L’expérience Trustpilot
Tout le monde peut écrire un avis Trustpilot. Les auteurs d'avis peuvent les modifier ou les supprimer à tout moment et les avis sont affichés tant que les comptes utilisateurs respectifs sont actifs.
Les entreprises peuvent utiliser nos invitations automatiques pour collecter des avis. Ils sont accompagnés du statut « Vérifié » pour indiquer qu'il s'agit d'expériences authentiques.
En savoir plus sur les différents types d'avis.
Nous avons des personnes dédiées et des technologies intelligentes pour nous aider à protéger notre plateforme. Découvrez comment nous combattons les faux avis.
En savoir plus sur le parcours des avis sur Trustpilot.
La vérification permet de s'assurer que des personnes réelles écrivent les avis que vous lisez sur Trustpilot.
Offrir des incitatifs en échange d'avis ou demander des avis de manière sélective peut fausser le TrustScore, ce qui va à l'encontre de nos conditions d'utilisation.








